administrace

Nehtové studio
Vítejte na stránkách , které Vám prozradí více o vašich nehtech. Nehtové studio se nachází v Ostravě -Hulvákách. Najdete nás velmi snadno.
V nehtovém studiu máte možnost využít služeb manikury a nehtové modeláže. Tu provádím za použití gelu.Nehty je možné nazdobit , nebo ponechat přirozený vzhled.

ZVÝHODNĚNÁ CENA PRO NOVOU ZÁKAZNICI 390 KČ

CENA ZAHRNUJE NEHTOVOU MODELÁŽ V PROVEDENÍ JAKÉ SI VYBERETE I SE ZDOBENÍM.

DOPLNĚNÍ GELU VČETNĚ ZDOBENÍ 350 KČ


PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKÁZEK V HODNOTĚ OD 200KČ

...............................................................................


Nehtová modeláž 
V našem nehtovém studiu si můžete nechat prodloužit nehtíky za použití nehtové modeláže. Takto upravené nehty vám vydrží několik týdnů.Nehtová modeláž je vhodnou variantou pro ženy které nemají své nehty příliš kvalitní.
Nanesením gelu se nehty zpevní a budou odolné vůči různým vlivům. Pomocí nehtové modeláže je možné docílit různé délky nehtů.Pro nehtovou modeláž je třeba vymezit jednu až dvě hodiny, záleží na složitosti zdobení.

fotogalerie nehtů
Na našem webu si můžete prohlédnout obrázky nazdobených nehtů. Tyto se nacházejí v sekci fotogalerie nehtů.Najdete zde různě nazdobené nehty od francie, přes barevné špičky,či celobarevné nehty.
Fotogalerie nehtů vznikla focením zákaznic , které odcházejí vždy s nějakým kreativním výtvorem. Některé zvolí jednodušší zdobení. Někdy používáme ke zdobení kamínky a různé kytičky.

Modeláž nehtů
V našem nehtovém studiu si můžete nechat prodloužit nehtíky za použití nehtové modeláže. Takto upravené nehty vám vydrží několik týdnů.Nehtová modeláž je vhodnou variantou pro ženy, které nemají své nehty příliš kvalitní.
Nanesením gelu se nehty zpevní a budou odolné vůči různým vlivům. Pomocí nehtové modeláže je možné docílit různé délky nehtů.Pro nehtovou modeláž je třeba vymezit jednu až dvě hodiny, záleží na složitosti zdobení.

Zdobení nehtů
Ke zdobení nehtů je možné použít různé techniky. Za použití akrylových barev lze docílit zdobení růží, kopretin, slunečnic a různých květů.Zdobí se také za použití různých třpytivých glitrů.
Některým zákaznicím se zdobení přiliš nelíbí a proto je možné nechat nehty bez zdobení. Každá zákaznice si vybírá podle sebe.Jsou ale zákaznice, které bez zdobení nehtů neodcházejí.

Gelové nehty
Přejete si krásné dlouhé gelové nehty, se zdobením, které vydrží? Každá žena nemá krásné a ideální své vlastní nehty.A proto je možné využít techniku nehtové modeláže gelem. 
Rozhodnete-li se pro tzv. gelové nehty, lze vytvořit nové, zdravě a přirozeně vyhlížející nehty, které vydrží několik týdnů. A ke všemu - je to vlastně nejlevnější, nejrychlejší umělé vylepšení našeho vzhledu.

manikura p-shine
Vizitkou každého člověka jsou upravené ruce a nehty. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří se postarají o jemnou péči vašich rukou a nehtů. Manikura p-shine je přírodní ošetření nehtů , které má vliv na jejich zdraví a krásu.
Při manikuře p-shine se zaleští do nehtů směs obsahující včelí vosk obohacený o křemík a další vitamíny. Takto ošetřené nehty jsou chráněny před vlivy např.saponátů. Povrch nehtů je hladký a lesklý.

3D zdobení akrylem
Při nehtové modeláži se používají různé techniky zdobení. Jednou z nich je zdobení 3D akrylem.Takové zdobení např.květů vypadá velmi reálně.
3D zobení využívá akrylové barvy, které se míchají společně a vytvářejí neuvěřitelné motivy.Těmito motivy jsou například růže ,kopretiny, slunečníce, fialky a jakékoliv další si jen vzpomenete. U 3D zdobení je možné navýšit vrstvu akrylu do výšky nehtu, takže pak květy vypadají opravdově.

Gelové nehtíky Ostrava
Představuji vám nehtové studio , které se nachází v Ostravě-Hulvákách.V nehtovém studiu vám vytvoříme gelové nehtíky na míru. Můžete si vybrat krátké, dlouhé,špičaté, rovné, mandlového tvaru.
Gelové nehtíky vypadají přirozeně i extravagantně. Záleží jen na zákaznici , kterou možnost zvolí. Těšíme se na vaši návštěvu a na čas , který můžeme věnovat péči o vás.

Potážení nehtů gelem - přírodní vzhled
Některé zákaznice odmítají při nehtové modeláži nalepování umělých tipů. V takovém případě je možné zvolit potažení nehtů gelem. Dosáhneme tak přírodní vzhled nehtů.
Takto upravené nehty nepůsobí hrubě a zákaznice jsou spokojené, jelikož mají pocit menšího zásahu do přírodního nehtového lůžka.Potažení nehtů gelem je velmi oblíbené.

Doplnění gelu
Doplnění gelu u nehtové modeláže je vhodné opakovat přibližně jednou za měsíc. Jelikož nehty rostou , společně s nimi odrůstá i gel na nich, proto je důležité gel na nehtech doplnovat, jak z praktického hlediska , tak i z estetického.
Některé zákaznice chodí na doplnění gelu po dvou týdnech. Ale jsou i zákaznice , které vydrží s doplněním šest i více týdnů. Záleží také na velikosti přirozeného nehtového lůžka, čím delší je , tím delší je interval doplnění.

Fotky nehtů
Fotky nehtů pořizuji přímo od zákaznic , které si nechají vytvořit zajímavou variaci na nehtech. Ty pak mohou být uloženy v albech k dispozici pro ostatní zákaznice. Velmi pak usnadní výběr ostatním.
Fotky nehtů můžete najít také v galerii na webových stránkách.
Je zde mnoho různých motivů od přírodních nehtů, přes barevné špičky, kamínky, kytičky, nálepky, atd. Navíc do této galerie můžete přispět i svým nově vytvořeným motivem, o který se u nás postaráme.

Ceník nehtové modeláže
V nehtovém studiu se staráme o nehty našich zákaznic,pečujeme o jejich krásu a zdraví. Provádíme nehtovou modeláž gelem . Ceník nehtové modeláže naleznete na našem webu.
Ceník nehtové modeláže zahrnuje popis jednotlivých úkonů. Najdete zde ceny jak pro nové nehty, což znamená nehtovou modeláž kompletní, pro zákaznici , která přichází poprvé. Také zde najdete ceny doplnění gelu, nebo jen samostatné manikury, nebo lakování nehtů.

Svatební nehty
Chystáte se na váš velký den? Chcete mít pro tuto vyjímečnou příležitost krásně upravené nehty?Navštivte naše nehtové studio, kde vám uděláme svatební nehty podle vašeho přání.
Svatební nehty jsou nejhezčí bílé, proto většinou vycházíme z přirozené bílé francie. K té pak můžeme přizdobit různé motivy bílých kytiček např. ve 3D provedení. Štíbrný a zlatý třpyt se rovněž často používá.

Průhledné tipy
Zajímavostí nehtové modeláže jsou průhledné tipy , na které je běžným postupem nanesen gel. Výsledek je ovšem zcela odlišný. Takto upravené nehty působí tajemně a zajímavě.
Je důležité jak takové průhledné tipy dozdobíme. Když použijeme stříbrné kamínky a nějaké vločky, nebo bílé tečky, zdají se být jak pro zimní královnu. Je možné vytvořit ohnivý motiv za použití rudé barvy , který přes průhledné tipy vynikne velmi zvláštně.

Celobarevné nehty
V poslední době jsou největším trendem celobarevné nehty. Klasická nehtová modeláž krátkých nehtů, které jsou potaženy barevným gelem po celé své ploše. takto upraveným nehtům se nevyrovná žádné lakování.
Celobarevné nehty jsou velmi precizně vytvořeny. Gel , který je rovnoměrně rozetřen po celé délce nehtu je krásně lesklý a celistvý. Další výhodou proti lakovaným nehtům je , že se neotírají a vydrží takto barevné, stále stejné celou dobu, až do dalšího doplnění gelu.

Kamínky, kytičky, razítka, třpytky,glitry
Kamínky, kytičky, razítka, třpytky,glitry, to vše a mnoho dalších používáme ke zdobení nehtů. Při zdobení nehtů je zapotřebí velká dávka fantazie. Při zdobení vycházíme především z přání zákaznice.
Nazdobené nehty mohou ozvláštnit a potěšit jindy chmurné dny. Nazdobené nehty, u kterých použijeme kamínky, kytičky, razítka,třpytky,glitry a spostu dalších vás bude bavit a těšit..Ke zdobení můžeme použít kombinace různých barev a motivů.

Slunečnice, růže, fialky, kopretiny
Slunečnice, růže, fialky, kopretiny a spousta dalších květin můžou ozvláštnit vaše gelové nehty. Květy se kreslí za pomocí akrylových barev speciální technikou. Nehty vypadají neobyčejně a zajímavě.
Pokud vás nudí běžná francie, nechte si nakreslit např slunečnice, růže, fialky, kopretiny, nebo spoustu dalších možných variant květin.A nejen květin, na programu jsou např. sněhové vločky srdíčka, mašličky, čínské vzory různé tečky.Možnost zdobení je opravdu neomezená